Ankethink Panel Araştırma Çözümleri Sunar

Ankethink ile spesifik bir araştırmanın kapsamına giren hedef kitlelere ve verdikleri yanıtlara kolay ve optimize maliyet ile ulaşabilirsiniz.

Ankethink Online Bir Platformdur

Bu platformda panelistlerimizle güvenilir ve sürekli ilişkiler kurarız. Bu, örneklem kalitesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda pazar araştırması çalışmasının gerekliliklerini karşılamak için kapsamlı üye profili oluşturma ve izleme süreçlerini işletmemizi sağlar. Anketlere katılmaları karşılığında üyelerimizi ödüllendirerek aktif ve duyarlı kullanıcılardan oluşan paneller oluşturmaktayız.

Ankethink Profesyonelce Çalışır

Online anketler gerçekleştirdiğimiz platformumuz, her zaman katılımcıların yönetimi açısından gereklilikleri karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Panelimize üye olanlar, kendi panolarına sahiptir ve her zaman araştırma çalışmalarına katılmaya hazırdır. Ankethink, otomatik temin, katılımcı yönlendirme, örneklem dizaynı ve yönetimi, teşvik yönetimi ve otomatik dağıtımı, katılımı artırmaya yönelik mesajlar göndererek akıllı bildirimlerin kullanımı ve panelist üye doğrulaması işlevlerini sağlar. Kolay, akıllı, profesyonel ve tümleşik araştırma çalışması çözümüdür.

Ankethink Panelistin İznine Dayanır

Anketlere panel platformu üzerinden katılıma, sitenin gizlilik politikası ve site kullanım şart ve koşulları ile kullanıcının/kullanıcıların kişisel bilgilerini korumak ve kişisel bilgilerin güvenli bir biçimde işlenmesini sağlamak amacıyla yürürlüğe giren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin uygunluk beyanı kabul edilerek izin verilir. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizdeki güvenlik politikası sözleşmelerine ve şirketimizin veri koruma beyanına bakınız.